foto główne renata marszałek

Renata Marszałek

Absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Dwuletnich Studiów Podyplomowych- Zdrowie Publiczne w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi.

Od piętnastu lat jej kariera zawodowa jest związana ze stomatologią, w szczególności z chirurgią stomatologiczną i periodontologią. Jest cenioną asystentką implantologiczną i chirurgiczną oraz higienistką stomatologiczną. Ukończyła m.in.prestiżowe szkolenie "Cirriculum Dla Asystentek I Higienistek Implantologicznych " pod patronatem międzynarodowej organizacji AIDA oraz Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Swoją wiedzę i kompetencje nadal rozwija i poszerza,biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

Najwięcej radości i satysfakcji daje jej samodzielna praca z pacjentem, którą nieustannie wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Specjalizuje się w opiece nad pacjentami periodontologicznymi i implantologicznymi, w przywracaniu im zdrowia wykorzystuje laseroterapię. Wielką wagę przywiązuje do edukacji pacjentów w zakresie profilaktyki stomatologicznej oraz zdrowego stylu życia. 

Wolny czas spędza na górskich wycieczkach, zimą uprawia skituring, uwielbia pływać, fotografuje, fascynują ją dalekie podróże.