O Klinice

foto główne o klinice
Niemal dziesięć lat temu stworzyliśmy Tatra Med jako kontynuację niewielkiej rodzinnej praktyki stomatologicznej cieszącej się silnym zaufaniem podhalańskiej społeczności. Naszym celem było zagwarantowanie naszym pacjentom kompleksowej opieki, począwszy od zapewnienia dostępu do rzetelnej profilaktyki w zakresie chorób jamy ustnej i działań edukacyjnych dotyczących prawidłowego dbania o zdrowie zębów,  poprzez dokładną wszechstronną diagnostykę w oparciu o nowoczesny sprzęt, do profesjonalnego, często skomplkowanego leczenia schorzeń, jak również spełnienia oczekiwań w kwestiach estetycznych.

Naszym celem było stworzenie nowoczesnej kliniki wyjątkowej w skali naszego niezwykłego regionu, gdzie pasja, doświadczenie i pełen profesjonalizm łączą się, by wyjść naprzeciw potrzebom pacjentów i zapewnić pełny komfort leczenia. Ogromną wagę przywiązujemy  do jakości naszych usług i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, jego problemów i oczekiwań. W naszej klinice codziennie walczymy o to, aby zmienić stereotypowe postrzeganie stomatologii jako dziedziny medycyny nieodzownie związanej ze strachem i bólem. Co ważne, lecząc, dbamy nie tylko o zdrowie, ale również spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu.

Dzięki kilkuletnim wysilkom udało nam się stworzyć klinikę opartą na na zaangażowaniu wykwalifikowanego i oddanego personelu, a także na stosowaniu najwyższej klasy materiałów stomatologicznych i najnowszych technologii w obszarze leczenia i diagnostyki. Wykonujemy całe spektrum zabiegów, w tym skomplikowane leczenie endodontyczne, oferujemy dostęp do najnowszych możliwości w dziedzinie ortodoncji, a w szczególności szczycimy się bardzo cenioną chirurgią stomatologiczną i implantologią. Nieustannie się kształcimy i rozwijamy, aby móc zachować opinię wyjątkowej podhalańskiej kliniki stomatologicznej.